Hradišťan

klikni pro velký obrázek

HRADIŠŤAN & Jiří Pavlica je ojedinělé seskupení s vysokou uměleckou i interpretační úrovní, nezvykle širokým žánrovým záběrem a netradičním repertoárem, který v počátcích vycházel zejména z lidové tradice. Po čtyřech letech si tak nyní budete moci opět vychutnat setkání s touto legendou a její originální a nezaměnitelnou tvorbou v rámci oslav výročí 110 let posvěcení farního kostela.

 

Koncert pořádaný Římskokatolickou farností Ludgeřovice a konaný pod záštitou 1. náměstka hejtmana Moravskoslezského kraje Mgr. et Mgr. Lukáše Curyla a starosty obce Ludgeřovice Mgr. Daniela Havlíka se uskuteční dne 11. listopadu 2017 v 17:00 hod. v Kostele svatého Mikuláše v Ludgeřovicích.

Cena vstupného je 350,- Kč (1. až 15. lavice + boční lavice u oltáře sv. Barbory a sv. Rodiny) a 280,- Kč (od 16. lavice dozadu a kůr). Prodej vstupenek bude zahájen dnem 1. 10. 2017 na obvyklých místech (sakristie kostela po každé mši svaté, knihovna OÚ Ludgeřovice, Elektro Paskuda Ludgeřovice). Další prodejní místa budou upřesněna. Více informací na www.hradistan.cz a http://www.farnostludgerovice.cz/.

Srdečně zveme!

Fotogalerie

klikni pro velký obrázek

Sdílejte na facebooku

QR Code
Počasí na Hlučínsku
Počasí Hlučín - Slunečno.cz
Naši partneři
Moravskoslezský kraj MAS Hlučínsko Hlučínsko Zapad Státní font životního prostředí